Tatralandia aquapark ubytování

Tatralandia Liptovský Mikuláš patří mezi největší vodní zábavní areály s termální i čirou vodou v Evropě. Je to skutečně unikátní nově vybudovaný projekt nedaleko Liptovského Mikuláše na úpatí Západních Tater na Slovensku. Jsou ze bazény s termální vodou i bazény s čirou vyhřívanou vodou, jsou zde tobogány a skluzavky pro odvážné i pro nejmenší děti, je zde výborné ubytování v Holiday Village Tatralandia s množstvím doprovodných služeb. Tatralandia Liptovský Mikuláš je ideální místo ke strávení aktivní dovolené v nedalekých Nízkých nebo Západních Tatrách ve spojení s relaxací a zábavou v termálních bazénech.

Aquapark Tatralandia

V aquaparku Tatralandia je celkem 11 bazénů, ze kterých je 8 je s celoročním provozem. Jsou to bazény ve venkovním prostoru i bazény v krytém tropickém komplexu, který je největší chloubou aquaparku Tatralandia. V krytém komplexu si nejdou zábavu především děti a to na Ostrově pirátů z Karibiku. Jedná se o dětský bazén s hradem, ze kterého vyjíždí několik skluzavek, vedle je relaxační bazén pro dospělé. V horní části tohoto tropického komplexu v aquaparku Tatralandia je velký dětský koutek a Hawai bar s míchanými nápoji pro všechny.

Na tento krytý tropický komplex navazují termální bazény, které jsou jak odpočinkové a relaxační, taky zde je bazén k aktivní zábavě - plavecký bazén.

Největší atrakcí v aquaparku Tatralandia jsou tobogány a skluzavky. Je jich celkem 27, ze kterých je 7 s celoročním provozem. Jsou zde tobogány určené jen pro ty nejodvážnější, jako například U-rampa, Tornádo, Kamikadze, jsou zde i tobogány se střední obtížností, je zde několik klouzaček pro nejmenší děti.

Novinkou je další tropický komplex a to Tropical Paradise. Pod prosklenou kopulí ze speciálního materiálu se můžete opalovat po celý rok, jsou zde 2 bazény se slanou vodou a 2 bazény s čirou vodou, můžete šnorchlovat ve speciálním bazénu a pozorovat za sklem mořské ryby.

V horní části komplexu Tatralandia je po dobu letní sezony postavena Summer City Tatralandia s mnoha nafukovacími atrakcemi, trampolínami, je zde bludiště, hřiště. Celoročně je v provozu lanové centrum Tarzánie.

Ubytování v Holiday Village Tatralandia

Jak je velkoryse postavený aquapark Tatralandia, tak je také vystavěna Holiday Village Tatralandia. Najdete zde ubytování ve 155 bunbalovech, maxibungalovech a apartmánech. Všechny mají dostatek vnitřního prostoru i venkovní posezení. Jsou postavené do stylových skupin jako je Indiánská osada, Liptovská dědina, U vinaře a nabízí dostatek volnosti pro Vaše děti.

V budově recepce je Loby bar, bowling, dětský koutek, 5D kino, golfový trenažer, restaurace. Pokud přijedete na Liptov, určitě si nenechte ujít návštěvu Tatralandie, budete se zde rádi vracet.

Aquaparky dovolená
Webdesign studio CobraDesign,
provozováno na eShopSystem.